راهنمای خرید

با سلام و تشکر از توجه شما بازدید کننده عزیز

راهنمای خرید :

ابتدا با جستجو در سایت طرح توجیهی مورد نظر خود را بیابید و روی آن کلیک کنید تا صفحه مربوط به طرح باز شود.

برای دیدن عکسها در سایز بزرگتر روی آنها کلیک نمایید.

حال به پایین یا بالای صفحه مراجعه نموده و بر روی دکمه خرید کلیک کنید.

1

با کلیک بر روی دکمه خرید به صفحه ای به شکل زیر هدایت میشوید که باید آدرس ایمیلی که میخواهید محصول به آن ارسال شود و نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید. ( برای دیدن عکس در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید)

2

پس از وارد نمودن موارد بالا دوباره کلید خرید را کلیک کنید. صفحه زیر برای شما نمایش داده میشود.

کمی صبر کنید تا به صفحه پرداخت اینترنتی بانک ملت منتقل شوید. بسته به سرعت اینترنت شما ممکن است این صفحه کمی دیر لود شود پس لطفا کمی صبر کنید.

3

اطلاعات بانکی درخواست شده توسط بانک که با رنگ قرمز در عکس مشخص شده را وارد نمایید و کلید پرداخت را کلیک کنید تا پرداخت انجام شود.

پس از انجام پرداخت صفحه ای به شکل زیر که حاوی لینک دانلود فایل است به شما نشان داده میشود با کلیک روی آن میتوانید فایل را دانلود نمایید.

untitled4

شما میتوانید مبلغ سفارش را با همه کارتهای عضو شبکه شتاب پرداخت نمایید. پرداخت اینترنتی بانک سامان یکی از مطمئن ترین درگاه های پرداخت اینترنتی میباشد.

LogoList

توجه داشته باشید که بعد از خرید یک نسخه از طرح توجیهی خریداری شده به آدرس ایمیلی که وارد نموده اید ارسال میشود پس در نوشتن ایمیل دقت نمایید. ایمیلی که به شما ارسال میشود به شکل زیر است که با کلیک روی لینک دانلود میتوانید فایل را دانلود نمایید.

6

اگر هم ایمیل ندارید نگران نباشید بعد از خرید لینک دانلود برای شما پدیدار میشود و میتوانید دانلود کنید. درضمن در صورت بروز هرگونه مشکل میتوانید با استفاده از بخش تماس با ما برای ما پیغام بگذارید تا در اسرع وقت طرح توجیهی خریداری شده شما را برای شما ارسال نماییم.

پیشاپیش از خرید شما متشکریم.

یک پاسخ بنویسید