طرح توجیهی تولید پلاستوفوم

طرح توجیهی تولید فوم سقفی

طرح توجیهی تولید فوم سقفی

 

5000 تومان – خرید

 

خلاصه طرح توجیهی :

پلاستوفوم یا فوم، محصول ارزشمندی است با ارزش افزوده بالا که جزو محصولات پائین دستنی صنایع پتروشیمی کشور محسوب می گردد. این ماده عمدتاً به عنوان عایق، سبک ساز و ابزاری جهت نماسازی سبک بکار گرفته می شود. این ماده به واسطه متخلخل بودن و حجم بالا و در عین حال وزن بسیار کم خود، می تواند طیف وسیعی از نیازمندیها را در ارتباط با حجم سازی و عایق بندی مرتفع کند. پروسه ساده تولید این محصول و ارزش پائین دستگاهها و ماشین آلات آن باعث گردیده تا متناسب با موقعیت و امکانات منطقه و استان بوشهر، خصوصاً امکانات و مواد اولیه فراوری شده در پارس جنوبی به عنوان یکی از مناسب ترین طرحهای پائین دستی پتروشیمی انتخاب گردد.

طرح توجیهی تولید پلاستوفوم
طرح توجیهی تولید پلاستوفوم

روش تولید این محصول شامل ۵ مرحله بصورت چرخه است. این مراحل عبارتند از:

مرحله نوع سازی: ترکیب کردن مواد اولیه به نسبتهای خاص باعث تولید شربت خاصی می شود. این شربط خاصی در معرض هوا متورم شده و شکل قالب را بخود می گیرد. در این مقطع قالبهای بزرگ و یا کوچک حسب نیازهای بعدی بکار گرفته می شوند.

مرحله برش کاری: در این مرحله بلوکهای پلاستوفومی تولید شده بوسیله وایرهای برش بریده می شوند. برای بدت آوردن حجم های متفاوت و قابل حمل این مرحله انجام می پذیرد.

با خرد کن: در این مرحله ضایعات حاصل از مراحل مختلف برش کاری مجدداً خرد شده تا در مراحل بعدی به پروسه تولید فوم عودت داده شوند.

تبدیل به فوم: ضایعات خرد شده در استوانه فشار قرار می گیرند در این قسمت فومها آماده برای بکار گیری در قالب های دیگری می شوند.

 

فرمت فایل : PDF

تعداد صفحات : ۲۳ صفحه

برای دانلود طرح توجیهی تولید فوم سقفی روی دکمه خرید کلیک کنید

 

5000 تومان – خرید