طرح توجیهی تولید فیلتر روغن

طرح توجیهی تولید فیلتر روغن

طرح توجیهی تولید فیلتر روغن

 

3900 تومان – خرید

 

خلاصه طرح توجیهی تولید فیلتر روغن :

همانگونه که از نام فیلتر مشخصی است، این محصول جهت مجزا کردن مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر هوا برای جدا کردن گرد و غبار هوا و فیلتر روغن برای جدا کردن ناخالصیها از روغن، موضوع جداسازی ناخالصیها و گردو غبار از هوا و روغن برای عملکرد مناسب و راحت موتور اتوموبیل بسیار مهم و با اهمیت است و بدن بهره برداری از آنها موتور خودرو به سرعت از کار افتاده و مستهلک می گردد. ساختار فیلترها عمدتاً ساده بوده و با استفاده از غشاء نیمه تراوا یا کاغذ برای مجزا کردن هوا و روغن بصورت یک طرفه استفاده می شود. شکل ظاهری فیلتر به توجه به محیط و موتور مورد استفاده استاندارد شده استفاده می گردد. طراحی خاصی، شمارهها و اندازههای مختلف طیف کاربرد هر فیلتر را مشخص می سازد.

طرح توجیهی تولید فیلتر روغن
طرح توجیهی تولید فیلتر روغن

روش تولید: فرآیند تولید فیلتر فیلترهای هوا و روغن از تکنولوژی پیچیده و حساسی بهره مند نیست. اما کیفیت و حساسیت محصول به گونه ای است که میبایست بر دستگاهها و ماشین آلات تولیدی نظارت و دقت خاصی را مبذول داشت. فرآیند تولید محصول به شرح زیر است:

۱- واحد پرسکاری : در واحد پرسکاری که میبایست در سالنی مجزا کار انجام گیرد، کلیه قطعات فلزی مربوط به انواع فیلتر تهیه و سپس به واحد بعدی منتقل می گردد در این سالن که از ماشین آلات نیمه اتوماتیک و دستی استفاده می گردد بطور کامل کلیه قطعات مورد نیاز پس از تولید و تأیید واحد بازرسی و کنترل کیفیت به سالن مونتاژ منتقل می گردد .

۲- واحد رنگ آمیزی : در واحد رنگ کاری قطعات از جمله پوسته فیلترها پس از شستشو و فسفاته شدن آماده رنگ آمیزی گردیده و سپس توسط دستگاه اتوماتیک رنگ آمیزی و به کوره پخت اتوماتیک منتقل می گردد که پس از پخت در کوره سختی و دوام رنگ بالا میرود و در کیفیت رنگ تأثیر بسیار بالائی ایجاد می کند در واحد رنگ آمیزی کلیه سیستم های مورد استفاده اتوماتیک می باشند.

۳- واحد پخت المنت داخلی فیلتر روغن : در این واحد پس از تهیه مواد اولیه مواد لازم جهت تولید المنت با استفاده از کوره پخت چسب نیمه اتوماتیک و توسط این کوره و با استفاده از چسب پخت المنت داخلی فیلتر تهیه می گردد .

 

فرمت فایل : PDF

تعداد صفحات : ۲۹ صفحه

 

3900 تومان – خرید