طرح توجیهی تولید لنت ترمز

طرح توجیهی تولید لنت ترمز

طرح توجیهی تولید لنت ترمز

 

6900 تومان – خرید

 

خلاصه طرح توجیهی :

نام محصول : لنت ترمز

طرفیت پیشنهادی طرح : ۵۰۰۰۰۰ دست یا ۷۰۰ تن

موارد کاربرد : لنت ترمز

مواد اولیه : الیاف آهن ، رزین فنولیک ، الیاف سلولزی ، گرافیت ، باریت ، کربنات کلسیم و …

اشتغالی زایی : ۳۰ نفر

طرح توجیهی تولید لنت ترمز
طرح توجیهی تولید لنت ترمز

 

محصول مورد مطالعه طرح حاضر طرح تولید لنت ترمز خاودرو میباشد. . لنت ترمز یکی از قطعات مصرفی در خودرو با درجه ایمنی Grade A یا فوق ایمنی است که این در جاها بخي ن- شان از اهمیت فوق العاده این قطعه به ظاهر ساده دارد. در ترمزگیری هاي شدید و در مواقع حساس که بحث الخي جان سرنشینان خودرو و خسارات مالي سنگین مطرح است، اهمیت لنت ترمز بیشتر مشخص می شود. اما قبل از آشنائی با لنت ترمز و انواع آن لازم است ، سیاسم ترمز و سایر اصطلاحاتی که ممکن است در این طرح با آنها مواجه شد ۶ توضیح داده شوند . ” تعریف ترمز:

ترمز وظیفه دارد با تولید نیروي اصطکاکی مناسب انارژي جنبشی چرخ

متحرکی را که تحت تاثیر نیروي موتور می باشد را گرفته و به انرژي حرارتای تبدیل کند و سپس انرژي حرارتی را در فضا پخش نماید که این عمل اتومبیل از حالات حرکت به حالت سکون و یا از سرعت ان کاسته میشود در ترمزهاي اولیه که براي اتومبیل ایجاد گردیده بود و با اصطکاک بین چرخ و القماه لاستیکی ترمز که اهرم دستي بوسیله راننده کشیده و با اصطکاک موجود باعث متوقف شدن اتومبیل مي شود * سیستم ترمز :

سیستم ترمز از مجموعه قطعات زیر تشکیل شده است : ا – پاد ا ل ترمز ۲- سیلندر اصلی که شامل میله فشاري و تشتکيهاي عقب و جلو و فنر برگردان پیستون و سوپاپ کنترل فشار و مجاري روي سیلندر می باشد .

۳- لولـه هاي فشار قوي انتقــال رو غن

و …

 

فرمت فایل : PDF

تعداد صفحات : ۵۱

برای دانلود طرح توجیهی تولید لنت ترمز روی دکمه زیر کلیک کنید

 

6900 تومان – خرید