طرح توجیهی تولید نایلون کشاورزی

طرح توجیهی تولید نایلون کشاورزی

طرح توجیهی تولید نایلون کشاورزی

دانلود طرح توجیهی

5000 تومان – خرید

 

خلاصه طرح :

نام محصول : نایلون عریض کشاورزی

ظرفیت تولید : ۱۰۰۰ تن در سال

فرمت فایل : PDF

تعداد صفحات : ۳۳ صفحه

طرح توجیهی تولید نایلون کشاورزی
طرح توجیهی تولید نایلون کشاورزی

نایلون پلیمری است که در سال ۱۹۳۵ توسط والاس کارتروز متخصص شیمی آلی شرکت دوپونت که یکی از بزرگترین تولید کننده های مواد شیمیایی در آمریکا و جهان است ساخته شد. امروزه نایلون در شمار عظیمی از محصولات همچون چتر نجات، لاستیک ماشین، چادر، طناب و بسیاری از ابراز نظامی استفاده می شود به گونه ای که با زندگی روزمره عجین شده و این به معنای کاربردهای زیاد و اهمیت بالای این محصول می باشد.

محصول مورد نظر در این طرح نایلون عریضی کشاورزی می باشد که از پلی اتیلن تولید می شود و از عرض ۲ متر تا ۱۲ متر مد نظر می باشد. برای آشنایی بیشتر با توجه به اینکه این محصول یک نوع پلیمر و از دسته پلاستیکها می باشد توضیحاتی در زیر اورده می شود.

پليمرها

یکی از انواع محصولات پتروشیمی که تقریباً ادامه زندگی بدون آن سخت و حتی غیرممکن به نظر می رسد پلیمرها می باشند. پلیمر از دسته غیرفلزات بوده و در کنار سرامیک ها و شیشه ها نقش خاصی را در زندگی روزمره انسان ها ایفا می کند. پلاستیکها، لاستیکها و الیاف مصنوعی از مشتقات این محصول پتروشیمی به شمار می آیند که روند صعودی مصرف ان در سال های اخیر نشان از اهمیت غیر قابل انکار این گونه مواد و دیگر موادی دارد که بر پایه پلیمر شکل می گیرند. علاوه بر منافع اقتصادی عدیده این محصول باید خاطر نشان کرد نگهداری از محصولات کشاورزی، تولیدات انواع پوشاک، تولید دارو، ایجاد مسکن، تامین بهداشت و لوازم خانگی بدون در نظر گرفتن و استفاده از این محصول پتروشیمی تقریباً غیرممکن خواهد بود.

 

دانلود طرح توجیهی

5000 تومان – خرید